O nas

Wykonujemy zlecenia od Inwestorów z całej Polski i zagranicy. Główne frazy opisujące naszą branżę to projektowanie i realizacja obiektów o konstrukcji stalowych. Świadczymy też usługi w zakresie montażu elewacji z blach i płyt warstwowych. Wykonujemy dokumentację projektową i wdrażamy w życie obiekty budownictwa przemysłowego, inwentarskiego oraz budowli i konstrukcji inżynierskich.

Na każdym etapie realizacji gwarantujemy udzielenie pełnych i rzetelnych informacji dotyczących prac oraz bieżący raport dla Inwestorów. Podejmując się budowy z nami mogą Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie, dopracowane projekt, perfekcyjne wykonawstwo oraz serwis. Dzięki temu, że dostarczamy produkty wysokiej jakości zyskaliśmy uznanie klientów w kraju i za granicą.

Doświadczenie budowane latami.

Doświadczenie jakie posiadamy pozwana nam oferować konstrukcje stalowe wysokiej jakości. Niezwykle rozwinięte możliwości techniczne pomagają nam przygotować ofertę, która charakteryzuję się przystępną i atrakcyjną ceną. Nasze realizacje zawsze wykonujemy na czas. Wspieramy naszych klientów od samego początku czyli momentu projektowania po oddanie obiektu do użytkowania.

Dostosowujemy zakres wykonywanych przez nas prac według indywidualnych potrzeb Inwestora dzięki czemu każda prowadzona przez nas budowa spełnia oczekiwania odbiorców.

Sprawdzony zespół ekspertów

Odpowiadając na wzrastające zapotrzebowanie współczesnego rynku, cały czas inwestujemy w rozwój naszej firmy przez co podnosimy kwalifikacje pracowników i zbieramy wiele nowych doświadczeń pomocnych w sprostaniu oczekiwaniom klienta. Zespół naszych wykwalifikowanych pracowników posiada odpowiednie kompetencje oraz wiedzę do wykorzystania naszych produktów oraz by zadowolić klienta.

Posiadamy wszystkie niezbędne urządzenia (transport, dźwigi, podnośniki), które są konieczne przy kompleksowej obsługi nawet bardzo dużych Inwestycji.

Zleć nam swój projekt już teraz albo poproś o wycenę!
Skontaktuj się z naszym biurem.

Kontakt z nami

Poznaj nasze realizacje

Tworzymy niebanalne rozwiązania, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.